Cz LOKO Česká Třebová

Společnost LOKO jak již sám název napoví, je jedním z největších českých závodů, které se zabývají železničním strojírenstvím. Společnost se mimo jiné zabývá projekcí a výrobou moderních dieselových motorů. Také je schopna provádět na přání revitalizace a modernizace dieselových železničních motorů. Společnost si během let vypracovala pevné postavení v tomto oboru. Jejich personál je pečlivě vyškolen a během let nabyl velké zkušenosti v oboru. Pokud máte zájem stát se jejich zákazníky, můžete počítat s individuálním přístupem.

Produkty, které společnost poskytuje jsou vysoce kvalitní a servis služeb je nadstandardní. Od roku 1997 se pod společnost zahrnuje několik firem, které všechny podnikají ve strojírenském průmyslu. Společnost se specializuje na opravy, modernizace a rekonstrukce speciálních drážních vozidel, které jsou často i historickými kousky. Do prací, které společnost vykonává spadají i kovoobráběcí a svářečské práce. Výjimkou nejsou ano úpravy povrchu pomocí tryskání ocelovou drtí. Samozřejmostí jsou i ochranné nátěry proti korozi.

Mimo jiné společnost nabízí i pronájem hnacích a tažných železničních vozidel. Jejich nabídka je vskutku pestrá a každý z oboru si najde přesně ten produkt, který nutně potřebuje. Podrobné informace najdete na internetových stránkách.

Mohlo by vás zajímat:


Tento záznam byl zaslán Společnosti a označen , , , . Záložka je zde.

Komentáře jsou uzavřeny.