D-link DVA G3671B to recenze

D-link je jedna ze společností, která na trhu poměrně úspěšně produkuje své výrobky a produkty. Patří v velmi oblíbeným společnostem. Významný díl spolupráce má smluvně vázán i s Telefonicou O2. Právě tato společnost bude svým klientům nabízet internet ADSL2+, k němuž bude dodávat router DVA-G3671B. Díky tomuto routeru se budete moci bezstarostně připojit na internet a nic Vás nebude rušit. Tento router Vám přinese všechny potřebné vlastnosti v jednom. Uživatelé se na něj mohou připojit pevně a nebo také pomocí Wi – Fi. Díky tomu jim router umožňuje prohlížet webové stránky z celého světa. K routeru si můžete připojit také analogový a nebo digitální telefon.

Díky tomu budete volat pomocí sítě do všech světových stran. Díky USB portu, který je v přístroji rovněž vestavěn, budete moci sdílet připojení přes 3G mobilní síť a dokonce i přes USB tiskárnu. Jednou z nejlepších vlastností routeru, je automatizovaná záloha na internetové připojení díky 3G síti. Toto však musí být podpořeno výskytem O2 USB modemů.

Modem je nabízen jak firemním tak rezidenčním zákazníkům. Jeho základní cena je 2 500 korun. Pokud si jej objednáte a k tomu si budete aktivovat službu internet doma, dostanete jej k dispozici ve slevě za pouhé 2 tisíce korun.

Komentáře jsou uzavřeny.